Вся правда про наркотики

Традиційним уже стало проведення Дня профілактики у нашому заладі. Нещодавно вихованці школи 7-11 класів мали змогу прослухати курс лекцій «Вся правда про наркотики», які були організовані за участю благодійної організації НАРКОНОН. Учням в сучасному стилі розповідали про причини потрапляння в наркотичну залежність. Обговорювали позитивні сторони життя без наркотиків та шляхи звільнення від залежності. Спільно із соціально-психологічною службою лектори в легкій та доступній формі розповіли всю правду про наркотики, про те, яку руйнівну дію завдають легкі наркотики організму. Як в процесі прийому наркотиків міняється психіка та фізіологічні особливості людини.

Зустріч була настільки цікавою, що учні запропонували провести такі зустрічі і в інших класах.