1-А свято до Дня козацтва

Напередодні Дня захисника України у 1-А класі класоводом О.О.Шевчук та вихователем К.І.Дудік  було проведено  свято  «Подаруй частинку любові нашим захисникам».

Діти намалювали  малюнки та власноруч виготовили листівки з янголятами для бійців АТО. У ці щирі дитячі витвори мистецтва була вкладена частинка душі маленьких патріотів. Саме тому вони стануть справжніми оберегами для наших захисників.

На свято була запрошена учасник АТО Світлана Федчук, мама одного з учнів класу. Вона подякувала діткам за їхні подарунки, які нагадують бійцям про рідну домівку, про те, що їх чекають вдома.

Незабаром дитячі обереги передадуть захисникам у зону АТО. Малюки щиро вірять, що їхні роботи принесуть воїнам гарний настрій, наснагу та силу захищати Україну.

Наші діти повинні знати, що українці – міцні духом, адже ми – справжні нащадки козаків.