Юні боксери

Кажуть, що досягти висот у боксі можна лише тоді, коли багато тренуватися. Дійсно, так воно і є. І це не раз доводять наші вихованці, які займаються боксом і беруть участь у різноманітних чемпіонатах.

З 27 по 29 жовтня  учні нашого навчального закладу змагалися в обласному боксерському турнірі пам’яті першого майстра спорту з боксу на Волині – Володимира Каменєва, що проходив у місті Луцьк.  Серед 166 учасників з усієї області наші школярі показали дуже хороші результати: Володимир Комогорцев, Орест Халімон, Ярослав Лапчук посіли  перші місця, Владислав Шаптала – ІІ місце, Владислав Данилюк – ІІІ місце.

Бажаємо нашим юним боксерам не зупинятися на досягнутому, нехай тренування приносять їм лише задоволення, міцного здоров’я і, звичайно, таких нелегких, але бажаних перемог, яких, ми впевнені, буде в їхньому житті ще дуже багато.