Свято осені у 1-А

Ось і закружляла нас руда красуня востаннє у цьому році у своєму осінньому вальсі. В останні дні осені учні 1-А класу прощалися з чудовою золотою порою. Класовод та  вихователь разом зі своїми маленькими школяриками провели свято «Золота осінь, прощавай».

Діти розповідали вірші, співали пісні про красу осені, її різнобарв’я та щедрість. Всі учні класу не тільки залюбки приймали участь у святі, а й почувалися справжніми артистами. Першокласники майстерно виконали ролі у сценці «Гарбузова родина».

Під звуки вальсу до діток завітала Осінь-Чарівниця, яка у своєму кошику принесла щедрі гостинці. На завершення свята діти поласували корисними для здоров’я дарами осені.

Свято пройшло в гарному настрої та  доброзичливій атмосфері. У батьків та дітей залишилось багато приємних та позитивних емоцій.