X традиційний Всеукраїнський турнір з боксу

У спортивному залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута відбувся Х традиційний Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Горохова» серед молоді (дівчат)  2000-2001 рр.н., юніорів 2002-2003 рр.н., школярів 2004-2005 рр.н. та молодших юнаків 2006-2007 рр.н.

Змагання зібрали до 80 спортсменів шкіряної рукавички із 9 міст. Боротьбу за нагороди вели боксери з міст Луцьк, Володимир-Волинський, Червоноград, Радехів, смт Іваничі, Володимир-Волинського, Любешівського районів та міста-господаря Горохів.

Учасників турніру привітали Назар Маршал, спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Віталій Клемба, заступник голови Горохівської районної ради, Максим Ящукевич, заступник Горохівського міського голови. Під час відкриття було вручено тренувальні рукавиці та грузи для спортсменів відділення боксу КДЮСШ імені Олександра Баламута від відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Горохівської міської ради.

Статуетками «Кращий боксер» та за волю до перемоги  нагороджено спортсменів   Ветлянчук Валерію смт Любешів, Крикуна Іллю м.Червоноград, Габінет Марію м.Радехів, Шеремету Вадима м.Луцьк, Кальчука Дмитра м.Володимир-Волинський, Бадивського Олега смт Іваничі, Гірника Романа та Бондар Ангеліну м.Горохів. «Кубок Горохова» залишився у м.Горохів – у вихованців КДЮСШ імені Олександра Баламута.

Усі учасники змагань нагороджені медалями Федерації боксу Волинської області та дипломами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Горохівської міської ради, а команди-переможці кубками.

Вихованці школи показали такі результати:

Кальчук Дмиро – 1 місце;

Кальчук Артем – 1 місце;

Халімон Орест – 1 місце;

Комогорцев Володимир – 1 місце;

Шаптала Владислав – 2 місце.

Кальчук Дмиро був відзначений пам’ятною статуеткою як кращий боксер турніру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *