Запрошуємо на науково-дослідницьку експедицію «Водами Прибужжя».

Шановні колеги!

Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» за сприяння хімічного факультету Східноєвропейського університету ім. Л. Українки, Волинської обласної Малої академія наук, Національного еколого-натуралістичного центру,  при підтримці народного депутата Ігоря Гузя, фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Володимир-Волинської міської ради в рамках заходів до Всесвітнього Дня Землі з 20 по 22.04.2018 року проводить науково-дослідницьку експедицію «Водами Прибужжя».

Запрошуються команди учнів 7-8 класів (3-4 учасники та вчитель) шкіл  Локачинського, Іваничівського, Горохівського, Володимир-Волинського, Турійського районів. Проживання, харчування учасників та проведення заходів за кошти  організатора та спонсорів.  Програма науково-дослідницької експедиції «Водами Прибужжя» додається. Заявку на участь у заході надіслати до 16.04.2018р. на е-mail: vvschoolint@ukr.net

Телефон контактної особи

Наталія Василівна Дядіо

науково-дослідницької експедиції «Водами Прибужжя»

П’ятниця

14.00-15.00 –  Реєстрація та поселення учасників

15.00 – 19.00 – Заняття

• Лекція «Чиста вода і основні фактори забруднення»
  • Представлення команд (3-5 хв)

Назва команди, географічні характеристики водойм та ґрунтових вод регіону (населеного пункту),  причини відбору проб води у вказаних водоймах (джерелах). Представлення у довільній формі (банер, презентація, доповідь).

• Методи визначення якості води. Правила техніки безпеки від час роботи в лабораторії.
  • Лабораторне дослідження.

19.00-19.30 – Вечеря

19.30-21.30 – Вечірня програма. «Географічний герць».

Субота

08.30 – Сніданок

08.30-09.00 – Екскурсія в зимовий сад

09.15-13.00 – Заняття

• Презентація науково-дослідницької роботи: «Нітратно-фосфатне забруднення вод, шкідливий вплив на організм, методи визначення».
  • Лабораторне дослідження

13.00 – Обід

15.00-19.00 – Заняття

• Лекція «Біологічні методи визначення якості води. Біоіндикатори».
  • Доповіді: «ПАРи та їх вплив на організм людини», «Твердість води»
  • Лабораторне дослідження

19.00-19.30 – Вечеря

19.30-21.30 – Вечірня програма. «Біологічна мішень».

Неділя

09.00-09.30 – Сніданок

10.00-11.00 – «Фізичний трилер».

11.00-12.00 – Підведення підсумків, вручення нагород

12.30 – Обід

13.00 – Від’їзд учасників

УВАГА!!! Команди-учасники повинні мати з собою проби води, узяті з природньої водойми (озеро, річка, джерело) – 1,5-2 л.

Заявка на участь

(найменування загальноосвітнього або позашкільного навчального закладу)

Прізвище, ім’я, по батькові учня Число, місяць, рік

народження учня