Підвищуємо читацьку компетентність

18 квітня 2019 року на базі ліцею було проведено районне методичне об’єднання бібліотекарів закладів загальної середньої освіти ОТГ на тему «Актуалізація читацьких інтересів засобами шкільної бібліотеки».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кліщук Н.В. презентувала роботу інформаційно-бібліотечного центру закладу освіти щодо підвищення читацької компетентності вихованців. Демонстрували свою майстерність юні гумористи Чернишов В. та Пасаман Д., учасниця міського конкурсу «Книгоманія-2019» Гринишин А. прорекламувала книгу Г. Рис «Амстердам – Київ», переможниця міського та обласного етапів конкурсу «Казку складаю сам» серед учнів 1-4 класів Літвінова О.  прочитала уривок із власного  твору «Скарб Блакитного Місяця». Учитель української мови та літератури Майкут А.І. розповіла про реалізацію учнівсько-педагогічного проекту «Читання книжок – секрет успішної нації».

Соціально-психологічна служба запросила у бібліотечне кафе, де «смакували цікавим меню». Завідувач бібліотеки Володимир-Волинського ліцею Ситник О.М. анонсував книги, які можуть прочитати школярі різного віку, а бібліотекарі шкіл району презентували сучасну художню літературу, яку б радили прочитати колегам. Насамкінець учасники семінару поділилися досвідом роботи щодо активізації читацьких інтересів учнів.