Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У Володимир-Волинському ліцеї «Центр освіти» протягом жовтня місяця 2019р. був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У рамках проведення Тижня знань проведені найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров»я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання гуманного ставлення до особистості; вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професій, пов»язаних з захистом свого життя і здоров»я під час НС.

До участі в Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності було залучено учнівський та педагогічний колективи, обслуговуючий персонал, батьки.