Перемога в обласному літературному конкурсі «Казку складаю сам»

26 березня  у Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулося  свято казки. Переможницею (ІІ місце)  обласного літературного конкурсу «Казку складаю сам» стала учениця 5-В класу Борисова Лідія.

Казка Лідії «Пригоди Семена» про друзів наших менших – собак: Семена, Соню,  Рекса  та Буба. З чотирилапими друзями трапляються цікаві пригоди у країні Собак, де королем є бульдог Буба, а наші герої,   дві такси – Семен і Соня,  виконують різні завдання,  щоб потрапити назад додому.  Після численних випробувань  наші герої щасливо повертаються до своєї домівки. Потрапити до цієї країни нескладно, потрібно лише виконати декілька умов.

З поміж багатьох учасників, нам особливо приємно,  що призеркою цього конкурсу стала учениця нашого ліцею, бажаємо їй успіхів у майбутньому та творчих досягнень.