Тиждень безпеки дорожнього руху

18 травня у рамках акції “Тиждень безпеки дорожнього руху” відбулася зустріч учнів 4-А класу ліцею “Центр освіти” з поліцейськими Володимир-Волинського РВП ГУНП у Волинській області та працівниками центру соціальних служб, служби у справах дітей на тему ” Безпека на дорозі”.
Це була не просто зустріч, а справжня інтерактивна гра та щире безпосереднє спілкування, під час якого четвертокласники дізналися багато нового, закріпили своєї знання з ПДР.
Діти мали можливість задати запитання та отримати відповідь справжніх професіоналів – інспекторів ювенальної превенції та поліцейських офіцерів. Школярі із задоволенням розгадували ребуси та відповідали на запитання вікторини, а також ознайомилися зі спеціальними засобами правоохоронців і проїхалися на службових автомобілях. На згадку про зустріч дітям подарували світловідбиваючі сувеніри.
Щиро дякуємо за отримані нові знання, приємні враження та позитивні емоції!