Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся шкільної родини Володимир-Волинського ліцею “Центр освіти” Волинської обласної ради. Учора, 9 червня 2021 року, в зоні ООС загинула наша випускниця Шемчук Каріна Олегівна (15.02.1999 р.н.). Дівчина з родини військових. Тому не дивно, що Каріна ще в школі обрала клас з військово-спортивним спрямуванням.  Продовжила навчання в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де здобула професію військового психолога.

Полум’ям болю обпікає наші душі від думки, що Каріни ніколи не буде поряд з нами. Життя змінилось безповоротно –  погасла Зірочка. Каріну, таку сонячну і світлу, талановиту, не можна було не любити, її поважали ВСІ в школі. Завжди життєрадісна, мила, доброзичлива, що дарувала привітну посмішку при кожній зустрічі й знаходила всім добре слово.

Бог прийняв в обійми її добру  і світлу душу. Та від усвідомлення цього розпач від втрати не вщухає. Ми разом молимося за Каріну і благаємо Царства Небесного і вічного спокою. Вічна їй пам’ять. Спи спокійно, наша мила дівчинко, наше сонечко.