Заходи з безпеки життєдіяльності

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Дбаючи про безпеку наших учнів, в ліцеї  були  організовані навчально-тренувальні заняття з безпеки життєдіяльності.  За поданим сигналом тривоги (три дзвінки) було відпрацьовано евакуацію всіх учасників навчально-виховного процесу у випадку виникнення надзвичайної  ситуації.

За сприяння класного керівника Гнатюк Т.В., вчителя Захисту Вітчизни Стецюка М.В. та медичної сестри Ніфаки О.О. учні 10-В класу продемонстрували для початкової ланки ситуації з надання першої медичної допомоги. Для учнів 5-11 класів було організоване практичне заняття  з працівниками МНС. Учні 11 класу ознайомились з різновидами вибухонебезпечних предметів та способами їх знешкодження.

Діти отримали велику кількість корисної інформації, тож сподіваємось що вони діятимуть правильно  у випадку надзвичайної ситуації.