Запрошуємо на навчання

Запрошуємо на навчання !!!

Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» оголошує набір учнів на конкурсній основі:

• до 10-го класу (математичний профіль);
  • на вільні місця до 11-го класу (математичний та спортивний профілі навчання);
  • на вільні місця до 8-го класу (поглиблене вивчення математики та української мови).

До послуг учнів :

• Додаткові заняття з предметів за інтересами
  • Робота в науковому товаристві «Крокс»
  • Доступ до швидкісного інтернету через відкриті WI-FI зони
  • Інформаційно-бібліотечний центр
  • Школа повного дня
  • Заняття в спортивних секціях, гуртках різного спрямування за інтересами (дивитись на сайті навчального закладу)
  • Оздоровлення в шкільному оздоровчому таборі «Світязь»
  • Збалансоване харчування

Ми даємо не лише якісні знання, але і створюємо умови для розвитку дитини.

У нас можна навчитись вокалу, танцям, грі на музичних інструментах, художньому мистецтву, боксу, грі у футбол, баскетбол, волейбол, а також конструювати та програмувати роботи.

Умови вступу до нашого навчального закладу  Ви зможете прочитати на сайті школи  https://www.ridnashkola.in.ua/pravila-priiom/

Контактний телефон: (03342) 2-77-00