Міський семінар вчителів-логопедів та практичних психологів ЗОШ і ДНЗ

Інклюзивна освіта – перспектива нова.

Хоч різні можливості – рівні права!

Кожна дитина – це цілий світ,

Освіта, повага і рівність для всіх.

11 травня на базі нашої школи відбувся міський семінар на тему «Діяльність вчителя-логопеда з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах навчального закладу». Мета – ознайомити учасників семінару з роботою логопедів-дефектологів та практичних психологів в аспекті інклюзивного навчання в умовах Центру освіти.

На засіданні виступив директор школи В. П. Вірковський. Про практичні аспекти впровадження інклюзивного навчання в Центрі освіти повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи Т. В. Віжанська.

Вчитель логопед-дефектолог С. С. Яремчук поділилася досвідом про корекційно-розвивальну роботу у дошкільному відділенні в аспекті інклюзивної освіти.

Логопед-дефектолог І. І. Семінська розповіла  про свою діяльність з учнями з особливими освітніми потребами в умовах Центру освіти.

Практичний психолог дошкільного відділення Л. С. Пшоннік проінформувала про особливості своєї роботи з учасниками навчально-виховного процесу в умовах інклюзивного навчання.

Учасники семінару підвели підсумки роботи у форматі педагогічного кафе.

Старший вихователь дошкільного відділення Ростопчина Н. В.