Подорож в Карпати

Учні Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату, які цілий рік плідно працювали на науковій ниві, отримали чудову нагороду за свої досягнення. Шістнадцять переможців й учасників олімпіад обласного та республіканського рівнів 7-8 травня відвідали мальовничий куточок нашої Батьківщини-Карпати. Кожен отримав безліч позитивних емоцій і вражень. Зокрема, усім сподобалися, Замок-Паланок в Мукачеві – велична будівля, яка пережила багато  історичних епох; озеро Синевир – унікальне за своєю природою і найбільш відоме в Карпатах; водоспад Шипіт, який зачаровує своєю могутністю й неповторністю; скельно-печерний комплекс “Скелі-Довбуша” – визначна пам’ятка історії та природи.

There is no slider selected or the slider was deleted.

Крім цього ми побували на оленячій фермі, яка є єдиною в Україні. Суттєво додало адреналіну катання на канатно-крісельній дорозі. Ми мали змогу помилуватися красою весняних  Карпат з висоти 950м над рівнем моря.

Гірське повітря та незабутні враження від поїздки надихнуть нас на нові звершення у наступному навчальному році.

Враженнями від поїздки поділилися

Марта  Дацюк  та Олександр Шевчук