З Днем народження, рідна школо!

Є в нашому житті прекрасна традиція – святкувати  ювілеї. Вони бувають різні, але це завжди підсумок прожитої частини життя.

В усіх святкові, урочисті лиця

І радісно стурбовані серця.

Сьогодні 55-річчя

Матуся-школа наша відміча.

20 жовтня наша школа святкувала свій 55-й день народження.  З нагоди ювілею проведено багато різноманітних заходів.

Розпочався день народження нашої альма-матер святковим молебнем, а о дванадцятій годині учні та їх батьки, педагоги й запрошені гості зібралися на шкільному подвір’ї на урочисту лінійку. Усіх присутніх зі святом привітав директор школи – Валентин Петрович Вірковський, а також вшанував почесною відзнакою «За заслуги перед школою» працівників, що віддали справі навчання та виховання у школі – інтернаті понад 25 років. До вітань долучилися й почесні гості свята: заступник міського голови – Олег Свідерський  та президент ФК «Vik» – Валентин Кошельник, і нагородили грамотами за сумлінну працю окремих працівників школи. Учні й вчителі були зворушені відео привітанням, яке зуміли з різних куточків України  й навіть з-за кордону передати рідній школі в день свята випускники 2017 року.  Кульмінацією святкового дійства стали випущені в небо золотисті кульки  «55».

Відразу по закінченню лінійки на усіх чекало ще одне дійство – ярмарка. Тут вихованці 1-7 класів разом зі своїми батьками продавали різні  смачні страви, вироби ручної роботи, а гості дійства могли придбати товари до душі й поласувати справжньою гарбузовою кашею та іншими смаколиками,  переглянути виставку осінніх композицій. Усі присутні на ярмарці насолоджувалися народними танцями, співами, грою на музичних інструментах. Навколо були облаштовані фотозони, приурочені 55-річчю навчального закладу, де усі охочі могли сфотографуватися, щоб закарбувати святкові миті у світлинах.

Продовжився день школи зустріччю випускників та ветеранів школи, а також родинними святами для вихованців дошкільного відділення «Малятко», учнів 1-6 класів.

Не обійшлось свято без товариських зустрічей з футболу між шкільними командами дівчат.

Завершилося святкування тематичною дискотекою для вихованців 7-11 класів.

Свято закінчилось, стихли коридори, а школа вже чекала нового дня, щоб знову сповнитись дитячим гомоном. Але цей ювілей надовго залишиться у пам’яті всіх, хто мав можливість бути присутнім на  ньому.  Це був не просто день народження, це було свято, наповнене спогадами, радістю, теплотою, любов’ю.