Веселий квест

Підсумкове заняття у  Шкільній  академії для учнів 3-5 класів відбулося у формі квесту.  Це було справжнє «аматорське спортивно-інтелектуальне змагання». Діти об’єдналися в  три команди:  НЛО, Переможці, Всезнайки (у творчих дітей і назви креативні) . Діти рухалися за вказаними маршрутами та виконували завдання на зупинках Алхімія, Біоманія, Цікава фізика, У царстві чисел, Полеміка, Літературне джерело, Сторінками історії, Великі географічні відкриття, Англійська мова. Завдання,  які заздалегідь були підготовлені педагогами, діти виконували впевнено та  вправно. Гра була цікавою, динамічною та веселою. Перемогла дружба, адже змагалися   найдопитливіші, найстаранніші ,найкмітливіші , найрозсудливіші та найактивніші. Бажаємо маленьким академікам  подальших успіхів та перемог!