З Днем народження

58 – це мало, чи багато? Саме так, наш ліцей святкує 58 день народження! Поважний вік для освітнього закладу: є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше, – є чим пишатися! І навіть в умовах карантину, коли ми не можемо відзначити цю дату з уростими піснями, запальними танцями та веселим ярмарком, ми пам’ятаємо про твій День народження, ліцей!
Це не просто будівля, це місце, яке об’ єднало в собі посмішки допитливих дітей, поради мудрих педагогів, роботу усіх працівників. Хочеться, щоб кожен відчував себе у стінах рідного ліцею щасливо і весело, щоб кожен зміг домогтися великих успіхів і поставлених цілей, розкрити свій талант і показати свої здібності, був здоровим і життєрадісним.
З Днем народження тебе, ліцей!

2 коментарі до “З Днем народження”

  1. Ліцей не просто освітній заклад, де ми працюємо. Це – частинка нашого життя !
    У багатьох тут починалася трудова біографія, йшли у вічність роки самовідданої праці.
    Новітні технології та час міняють нашу школу! І ці зміни – позитивні!
    До складу потужного колективу щороку вливаються молоді творчі педагоги. Це радує і свідчить про те, що солідний вік лише сприяє ліцею називатися школою життя для всіх, хто переступає гостинний поріг освітнього закладу!
    З днем народження, рідна школо!

  2. З днем народження вітаю! Щастя й успіхів бажаю, Неба ясного й тепла, Доля світла щоб була! Не старіти, не хворіти, Мов вогонь, завжди горіти, В щасті до ста років жити Та ніколи не тужити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *