Умілі третьокласники

У рамках реалізації виховного проекту «Ми пізнаємо світ» учні 3-Б класу створили композицію «4 пори року».  Організовані у чотири групи, юні дослідники  відобразили в осінній композиції зміни у навколишньому середовищі, пов’язані з чергуванням пір року. Третьокласники підготували основу з природних матеріалів та власноруч  виготовили додаткові деталі: листочки, квіточки, сніжинки.

Учні отримали справжнє задоволення від роботи, а результатом їх діяльності зможе насолоджуватись кожен, хто завітає до 3-Б!

Реалізовуючи свій  виховний проект «Без сім”ї і свого роду – нема нації й народу» , учні 3-А класу ознайомились з історією виникнення «Ляльки – мотанки». Через гру і практичну роботу, школярі дізнались про обряди в яких вона використовується та збагатили свої знання про традиції українського народу.

Від проведеного майстер – класу діти отримали неймовірне задоволення, а також прикрасили свій дім оберегом, який створили власними руками.